Yo soy Betty, la fea (Ja som škaderá Betty alebo škaredá Betty)

21. července 2008 v 11:07 | Kamilka |  Kolumbia
Yo soy Betty, la fea
Beatriz Pinzón Solano dlouho studovala různé školy a ohledně vzdělání si nemá nač stěžovat. Člověka ovšem zaráží její vzhled, Beatriz přezdívaná Betty totiž rozhodně nepatří mezi ty nejkrásnější, dokonce by se dalo říci, že spíš naopak. Díky své inteligenci získala práci ve firmě Ecomoda, kde pracuje jako sekretářka a později asistentka prezidenta firmy - Armanda Mendozy. Je členkou klubu ošklivých žen, kam patří recepční Aura María, sekretářky Mariana, Sofía a Bertha a vážená Inesita. Ecomoda se dostává do krize, Armando Betty pověří, aby si založila vlastní firmu Terramoda, která by mohla Ecomodu zachránit. Nakonec dojde k tomu, že vlastně celý podnik Ecomoda patří Betty. Armando se ovšem začne domnívat, že Betty je zamilovaná do Nicolase Mory, který je výkonným ředitelem Terramody, Betty ale miluje jeho. Armando se obává, že by jim Nicolas tím pádem mohl firmu vzít a tak mu nezbývá než dokázat, aby se do něj Betty zamilovala. Začne proto s Betty chodit i přesto, že je zasnoubený s Marcelou a budou se brzy brát. Betty se ovšem všechno dozví z dopisu, který Armandovi nechá ve firmě Mario, když na týden odjede pryč. Na následující schůzi vedení předloží skutečné zprávy o Ecomodě a Armanda tím zradí. Poté odcestuje do Cartageny jako asistentka Cataliny Angelové, která se zde má postarat o volbu Miss Kolumbie. Betty jí se vším pomáhá a skrývá se před svým bývalým šéfem Armandem, který se do ní zamiloval. Před odjezdem ukázala Marcele Valencia dopis od Maria a hned poté se s Armandem Marcela okamžitě rozešla a zrušila svatbu, který se měla pozítří konat. Betty z toho ale žádnou radost nemá, ví, že když to nebude Marcela, najde si určitě jinou krásnou ženu, s kterou se ožení.
Colombíjská telenovela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deni deni | 30. srpna 2008 v 14:04 | Reagovat

strasne dobry serial.ale ako telenovela by som ho asi nepomenovala.

2 MirkaFaky MirkaFaky | E-mail | Web | 25. července 2018 v 22:06 | Reagovat

Peels help to escape from the greater part old deficiencies of the skin cover. effects effective at any time, intended for skin layer of any species. After light peeling disappear small wrinkles, skin becomes young, smooth. Regeneration – 3 days. deeper peeling effectively copes wrinkles (expression, age, affects little scars, eliminates age spots.
Rehabilitation – seven days. Deep peeling conducting in the beauty medical facilities. This is very effective operation, but requires long term adaptation – about month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama